Rehamedica i Szpital na Klinach otwierają w Opolu pierwszy wspólny oddział!

rehamedica i szpital na klinach

Nadchodzący marzec to dla wyjątkowy miesiąc! W jego pierwszych dniach nasze centrum rehabilitacji i krakowski Szpital na Klinach otwierają swój pierwszy wspólny oddział w Opolu!

W ramach wspólnego ośrodka powstaje poradnia chirurgii urazowo-ortopedycznej oraz gabinet diagnostyczno-zabiegowy. Co to oznacza? Nasi pacjenci będą mogli skorzystać z usług aż sześciu ortopedów, którzy specjalizują się w diagnostyce narządu ruchu, jak również w małoinwazyjnych zabiegach operacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technik artroskopowych.

Lekarze będą udzielać konsultacji w każdą sobotę miesiąca. W skład zespołu konsultującego w Opolu wejdą: Daniel Płomiński, Inga Lipińska, Łukasz Hapek, Witold Pokrowiecki, Piotr Guzik oraz Przemysław Plewa.

Opolski ośrodek będzie specjalizował się w kompleksowym leczeniu schorzeń i urazów narządu ruchu w obrębie kręgosłupa, ręki, barku, kolana, jak i bioder.  

Zespół RehaMedica to z kolei dla pacjentów łatwy dostęp do pełnego zakresu rehabilitacji, prowadzonej przez wysoko wykwalifikowanych fizjoterapeutów, stosujących najnowocześniejsze metody terapeutyczne z dziedziny ortopedii, oraz medycyny sportowej. 

–  Krakowski Szpital na Klinach cieszy się ogromnym zainteresowaniem i zaufaniem pacjentów. Sukces naszego ośrodka, a przede wszystkim rosnące zapotrzebowanie na kompleksowe usługi ortopedyczne były dla nas sygnałem do otwarcia oddziału zamiejscowego na terenie województwa opolskiego. Już od marca tego roku mieszkańcom Opola i okolic dajemy więc możliwość skorzystania z doświadczenia naszego zespołu lekarzy ortopedów, jak również gwarantujemy dostęp do nowoczesnych i bezpiecznych technik operacyjnych w zakresie ortopedii i chirurgii kręgosłupa – mówi Józefa Job, Dyrektor Medyczny Szpitala na Klinach.

Mamy nadzieję, że kompleksowe usługi przyczynią się do poprawy zdrowia wielu pacjentów! Szczegóły zapisów do ortopedów już wkrótce! Więcej informacji udzielamy także telefonicznie.

Zespół RehaMedica